Gauti paskolą verslui su „Verslui24“ – paprasčiau

Gauti paskolą verslui su „Verslui24“ – paprasčiau

Ekonomika Lietuvoje įgauna vis didesnį pagreitį, tad nenuostabu, jog dalis žmonių ryžtasi imtis nuosavo verslo. Tačiau vien tai, kad ekonominė situacija pagerėjusi, nereiškia, jog iš banko gauti paskolą naujam verslui staiga tapo lengva. Bankai reikalauja įkeisti turtą, kurio jaunas verslas dažniausiai neturi. Be to, stambaus kapitalo bankai labiau orientuojasi į didelius ir tvirtą reputaciją turinčius verslus, tad smulkiam ir jaunam verslui finansavimo galimybės iš banko yra labai mažos.

Ko reikia, norint gauti paskolą naujam verslui iš banko?

Be abejo, gauti paskolą verslui iš banko įmanoma, tačiau jaunam ir nepatyrusiam verslininkui, norint įtikinti banką suteikti jo verslui finansavimą, gali pritrūkti įgūdžių. Teks labai aiškiai parodyti – kaip ir kam panaudosite skolinamus pinigus.

Turėsite vykti į vizitą su banko darbuotoju, rašyti prašymą. Vėliau, gali tekti laukti savaitę ir daugiau, kol bankas patikrins jūsų kredito reitingą ir įvertinęs visą turimą informaciją, pateiks jums galutinį atsakymą. Be to, banke, kuris sutiks suteikti paskolą jūsų verslui, privalėsite atsidaryti banko sąskaitą.

Galų gale, dėl paskolos verslui gali tekti kreiptis ne į vieną banką. O tai reiškia, jog kiekvieną kartą privalėsite kartoti tas pačias procedūras: skambinti, vykti į vizitą, rašyti prašymą ir t.t. O blogiausia šioje situacijoje yra tai, kad galiausiai gavę neigiamą atsakymą, jūs ne tik liksite be kredito, tačiau būsite sugaišę daug brangaus savo laiko.

Kokių dokumentų reikia norint gauti paskolą „Verslui24“

Skirtingai nei bankas, „Verslui24“ orientuojasi į smulkaus ir naujo verslo savininkus, kuriems reikia greitai ir paprastai finansuoti savo verslo idėjas. Žinome su kokiomis kliūtimis susiduria jaunas verslas ir kaip ilgai užtrunkančios procedūros gali apsunkinti verslo augimą. Būtent todėl paskolų suteikimo procedūrą verslui supaprastinome taip, kad verslininkai be jokių trikdžių galėtų greitai ir paprastai įgyvendinti savo idėjas.

Norint gauti paskolą verslui, tereikia užpildyti trumpą paskolos paraiškos formą internetinėje svetainėje credit24verslui.lt. Šią formą užpildysite vos per keletą minučių, o su Jumis susisieksime per 1 valandą darbo dienomis nuo 8 iki 18 val. ir pateiksime atsakymą dėl paskolos suteikimo bei suderinsime visas detales telefonu. Pinigus gausite dar tą pačią ar kitą dieną.

 

 

 

 

Kuo galime padėti?

Paskolos teikiamos
08:00-18:00
Informacija telefonu
+370 700 80020
Dažniausiai užduodami klausimai
DUK
Rašykite mums
verslui@credit24.lt

Kontaktai

UAB „IPF Digital Lietuva“
Įm. k. 300622891
PVM k. LT100005126616
Švitrigailos g. 11M, Vilnius
Tel.: +370 5 243 0389