Paskolą verslui galima gauti ne tik banke

Paskolą verslui galima gauti ne tik banke

Šiandien verslui, o ypač naujam, gauti paskolą banke gali būti labai sudėtinga. Didžiąją dalį rinkos užėmusių stambaus kapitalo bankų suteikiamų paskolų kiekis naujam verslui yra labai mažas. Jei esate smulkaus verslo savininkas, ką tik pradėjęs savo veiklą, ir planuojate kreiptis į banką dėl paskolos verslui – yra net 80 % tikimybė, kad jos negausite.

Dėl ko naujam verslui taip sunku gauti paskolą iš banko?

Paskolų kiekis, suteikiamas smulkiam verslui, per krizę sumažėjo ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Buvo manoma, jog tai tėra ekonominio nuosmukio padarinys ir tikimasi, kad ilgainiui situacija grįš į senas vėžes. Tačiau taip neįvyko. Bankų suteikiamų paskolų kiekis smulkiems verslams mažėja toliau. Tad dėl kokių priežasčių?

Visų pirma – dar nuo krizės laikų sugriežtėję reikalavimai ir taikomos saugos priemonės. Antra, didesnė rizika skolinti veiklą pradedančioms jaunoms ar smulkioms įmonėms lyginant su ilgai rinkoje gyvuojančiais ar dideliais verslais. Trečia, reikalavimas įkeisti bankui turtą, kurio dažniausiai smulkaus verslo įmonės neturi.

Ne mažiau svarbus ir mažas tokių paskolų pelningumas. Smulkaus verslo savininkams dažniausiai reikalingos nedidelės sumos, kurių bankams suteikti neapsimoka, nes jie orientuojasi į didelius verslus, kuriems reikalingos žymiai didesnės sumos, garantuojančios kur kas pelningesnius veiklos rezultatus nei dirbant su „smulkiomis žuvelėmis“.

Paskolos naujam verslui. Alternatyvos bankams

Pažvelgus į šias priežastis, pasidaro gana aišku ir logiška, kodėl bankai nėra linkę suteikti paskolas smulkiam verslui. Tačiau tai niekaip nepaguodžia naujo ir smulkaus verslo savininkų. Įvertinant tokią situaciją, „mažiesiems“ verslininkams reikia ieškoti paskolų alternatyvų ir nebesidairyti į bankus.

Viena iš geriausių alternatyvų yra Verlslui24 paskolos naujam verslui. Norint įgyvendinti savo verslo idėjas, jums nebereikės varstyti bankų durų, kol galiausiai išgirsite neigiamą atsakymą. Tam, kad jūsų verslas augtų kuo greičiau – suteikiame paskolas iki 5000 € be turto įkeitimo per vieną dieną. Kviečiame mūsų tinklalapyje pasitikrinti savo įmonės finansavimo sąlygas.

Kuo galime padėti?

Paskolos teikiamos
08:00-18:00
Informacija telefonu
+370 700 80020
Dažniausiai užduodami klausimai
DUK
Rašykite mums
verslui@credit24.lt

Kontaktai

UAB „IPF Digital Lietuva“
Įm. k. 300622891
PVM k. LT100005126616
Švitrigailos g. 11M, Vilnius
Tel.: +370 5 243 0389