Paskolos verslo veiklai fiziniams asmenims

Paskolos verslo veiklai fiziniams asmenims

Lietuvoje augant ekonomikai, pastaraisiais metais vis labiau populiarėja individualaus verslo formos – verslo liudijimai bei individuali veikla pagal pažymą. Pagal VMI duomenis, per vienerius metus (nuo 2014 iki 2015 m.), gyventojų, dirbančių pagal individualios veiklos pažymą padaugėjo beveik dešimčia tūkstančių. Akivaizdu, kad Lietuvos gyventojai noriai imasi nuosavo verslo. Tačiau kokios yra šio verslo galimybės gauti kreditus?

Gauti kreditą banke, dirbant pagal individualios veiklos pažymą ar verslo liudijimą – misija neįmanoma?

Kaip teigia patys bankai, sąlygos gauti kreditą verslo vystymui žmonėms, dirbantiems pagal individualios veiklos pažymą arba pagal verslo liudijimą – tokios pačios kaip ir kitoms verslo formoms. Tačiau bankų duomenys nurodo visai kitokią informaciją. Didžiųjų Lietuvos bankų klientai, dirbantys pagal individualios veiklos pažymą arba verslo liudijimą sudaro vos 5–10 % visų gavusiųjų paskolas klientų.

Žmonėms, dirbantiems pagal verslo liudijimą ar individualios veiklos pažymą, ir gaunantiems stabilias, kelis metus iš eilės nekintančias pajamas, bankas vis tiek nenoriai skolina pinigus verslo plėtrai.

Pagrindinis trukdis gauti paskolą – aukšti bankų reikalavimai

Ir vis dėlto – kodėl bankai taip nenoriai skolina pinigus žmonėms, dirbantiems individualiai? Yra kelios priežastys.

Visų pirma – pajamas, gaunamas dirbant pagal individualios veiklos pažymą ar verslo liudijimą, bankas laiko kaip nenuolatines. Baiminamasi, kad jos gali staigiai sumažėti ar išvis pradingti, o žmogus – tapti nemokus. Antra, bene pagrindinis veiksnys, lemiantis paskolos suteikimą asmeniui, dirbančiam individualiai yra įkeistas turtas. Deja, žmonės pasirinkę šias verslo formas dažniausiai nėra linkę rizikuoti savo užgyventu turtu, todėl tik maža dalis ryžtasi eiti iki galo ir imti paskolą iš banko.

Paskolą verslui pagal individualios veiklos pažymą ar verslo liudijimą suteiks „Verslui24“

Skirtingai nei bankai, „Verslui24“ – orientuojasi būtent į smulkius verslininkus bei asmenis, dirbančius pagal individualios veiklos pažymą ar verslo liudijimą. Finansuojame net ir ką tik įsikūrusius ar šiuo metu nepelningai veiklą vykdančius bei finansinius sunkumus patiriančius verslus be turto įkeitimo.

Suprantame, kad jaunam ir smulkiam verslui svarbu kuo mažiau laiko skirti biurokratinėms procedūroms, todėl paskolos gavimo tvarką supaprastinome jūsų patogumui. Norint gauti paskolą verslui, tereikia nueiti į credit24verslui.lt ir užpildyti paprastą formą. Joje įvesti individualios veiklos pažymos ar verslo liudijimo numerį, asmeninius duomenis ir sulaukti mūsų atsakymo. Formą užpildysite per kelias minutes, o atsakymą dėl paskolos pateiksime per 1 valandą, darbo dienomis nuo 8 iki 18 val. Pinigus pervesime dar tą pačią ar kitą dieną.

Kuo galime padėti?

Paskolos teikiamos
08:00-18:00
Informacija telefonu
+370 700 80020
Dažniausiai užduodami klausimai
DUK
Rašykite mums
verslui@credit24.lt

Kontaktai

UAB „IPF Digital Lietuva“
Įm. k. 300622891
PVM k. LT100005126616
Švitrigailos g. 11M, Vilnius
Tel.: +370 5 243 0389